Мобільні установки

Необхідність забезпечення якісною водою для питних і виробничих цілей є у великій кількості малих населених пунктів і промислових об'єктах, розташованих у видаленні від транспортних магістралей. В них зазвичай відсутні вільні або стаціонарні приміщення, придатні для розміщення установок водопідготовки.
В цих умовах може бути привабливі установки повної заводської готовності, змонтовані в транспортних контейнерах. Такі установки мають більшу вартість, ніж стаціонарні, але дозволяють виконати монтаж і наладку в умовах складального виробництва з високою якістю, а здачу в експлуатацію провести мінімальною кількістю персоналу.
Часто є необхідність перенесення установок з одного об'єкта на інший. В цьому випадку єдиним виходом є використання мобільних контейнерних установок, які можуть встановлюватися в місцях тимчасової дислокації того чи іншого об'єкта.
У цьому випадку такі установки можуть демонтуватися, транспортуватися і монтуватися на новому місці силами місцевого обслуговуючого персоналу без залучення бригади фахівців з фірми-розробника.

Склад обладнання для очищення води підбирається з урахуванням якості вихідної води і вимог замовника Станція водопідготовки може складатися з вузлів, розміщених в одному або декількох з'єднаних трубопроводами контейнерів.
Back to top
Back to top